Fyzio fitness
Přirozené cvičení
Více informací
Oxygen advantage
Správná kombinace dýchání a pohybu
Více informací
Jógová terapie
Pohybem ke zdraví
Více informací
Výživové poradenství
Snadný a zdravý jídelníček
Více informací

Michal Kroupa - Osobní trenér

Michal Kroupa osobní trenér

Po fotbalové kariéře, kterou v mládí ukončilo zranění, jsem se rozhodl stát se trenérem. Úspěšně jsem dokončil Fakultu sportovních studií MU v Brně a následně několik specializovaných kurzů.

Dnes je to víc než 20 let, kdy pomáhám lidem dostat se do lepší kondice a i když máme všichni v mnoha ohledech stejné potřeby, to, jakou cestou se k cíli dostaneme, je velmi individuální. Právě proto je mou prioritou ke každému člověku přistupovat odlišně a podle toho mu sestavovat osobní trénink nebo jídelníček.

Více informací o mně
20
let zkušeností
850
spokojených klientů
50 000
hodin společného cvičení

Nabízím

Workshop

Pro jednotlivce, menší či větší skupiny nebo do firem nabízím workshop vytvořený na míru.
Témata vycházejí z oblastí, kterým se věnuji a praktikuji v praxi.

Více informací

Dárkový poukaz

Dárkovým pukazem můžete udělat radost svým blízkým.
Stačí vybrat jednu nebo více z nabízených služeb na poukazu, uhradit příslušnou částku, vytisknout a věnovat.
Poté si už jen s dotyčnou osobou domluvím termín prvního setkání a vše může začít.

Dárkový poukaz ke stažení

Co o mně říkají?

S Michalem pravidelně cvičíme jógu a další posilovací cviky v naší firmě už asi 5 let. Dojíždí k nám jednou týdně, takže se nemusíte courat po městě a vše vyřešíte inhouse. Stačí pouze chuť. Pozitivní účinky jak cvičení, tak i Michalova přístupu se brzo dostaví. Jednoznačně mohu vřele doporučit.

Patrik
JSLab Brno

S Michalem cvičím už rok a půl a za tu dobu se mi podařilo shodit skoro 20kg tuku a nabrat cca 9kg svalů. Pravidelně se věnujeme primárně posílení středu těla, rovnováhy, stability a pohyblivosti. Na Michalovi oceňuji zejména respektování mých potřeb, ale i fyzického a mentálního rozpoložení na jednotlivých trénincích.

Ondřej Coufalík
CEO Survio

Michal trénuje v naší firmě již více než 2 roky. Jeho tréninky nabízíme našim zaměstnancům jako benefit. Oceňujeme jeho individuální a profesionální přístup. Michal se snaží složení tréninku vždy přizpůsobit individuálním požadavkům každého z nás a všechny cviky poctivě vysvětlí. Na jeho trénincích se rozhodně nenudíme. Jeho lekce doporučujeme i pro jeho lidský a přátelský přístup. Navíc jsou výsledky opravdu vidět.

Michal Hanák
CEO NICKNACK s.r.o.

Michala jsem našel před asi 2 roky na internetu. Opakovaně jsem hledal někoho, s kým bych mohl cvičit, zejména kvůli bolesti zad od vyhřezlé plotýnky. Našli společnou cestu v TRX cvičení, kde Michal kombinuje jak silové, tak protahovací cviky. Od chvíle, co navštěvuji Michalovi hodiny, se moje obtíže se zády výrazně zlepšily a co víc, celkově se cítím mnohem lépe. Na Michalovi oceňuji zejména připravenost na každou lekci, nekompromisní přístup k prováděným cvikům, ale zároveň dostatečnou míru empatie.

Jiří Rosecký
CEO Diamond Design

Další reference
  • Brest
  • Diamond design
  • GOZ GASTRO
  • Nicknack
  • JS Lab
  • SimplyPro
  • Survio
  • SHP