Výživové poradenství

Výživové poradenství

Žijeme v době, kdy je jídla spíše přebytek než nedostatek. Existuje spousta doporučení, jak se správně stravovat, jak bojovat s nadváhou, jak zmírnit stres v práci, jak si poradit s únavou, …

Rád vysvětlím, jak fungují základy zdravého stravování a jak je možné (a nakonec i snadné) zdravý jídelníček zakomponovat do celkové životosprávy, a to vše při respektování cirkadiánních rytmů. Na základě analýzy stravovacích návyků a měření na InBody vytvořím jídelníček doplněný o pohybové aktivity, které korespondují s denními potřebami klienta.

Při poradenství a tvorbě jídelníčků zohledňuji celkový životní styl každého klienta, tj. pohybovou aktivitu, spánek i temperament, a to s jediným cílem, aby se výsledek dostavil co nejdříve.

Kurz

K osvojení nových stravovacích a pohybových návyků doporučuji absolvovat cca 6měsíční kurz. Jeho součástí je postupná úprava stravovaní formou analýzy současného jídelníčku a postupného vytvoření nového jídelníčku na míru. Spolupráce probíhá formou konzultací (6x) a osobních tréninků (6x). Klient obdrží materiály domů, osobní setkání probíhají pravidelně podle časových možností klienta. Výsledkem je redukce tuku, zvýšení podílu aktivní svalové hmoty a úprava celkového životního stylu.

Cena: 10 200Kč / kurz

Objednat