Reference

S Michalem jsem začal trénovat po vážném úrazu páteře v roce 2017. I přes 6 sešroubovaných obratlů mě dostal do lepší formy, než ve které jsem byl kdykoliv předtím. Sestavil mi vhodný jídelníček, a pomohl mi tak shodit nadbytečná kila. Zsároveň mě na trénincích pomalu ale jistě rozhýbal do neuvěřitelné formy. Michalův vlídný lidský přístup v kombinaci s nároky na preciznost provedení cviků mě trvale udržuje na horní hranici mých aktuálních možností.

Paul Hrdina
Spokojený klient

Michala jsem našel před asi 2 roky na internetu. Opakovaně jsem hledal někoho, s kým bych mohl cvičit, zejména kvůli bolesti zad od vyhřezlé plotýnky. Našli společnou cestu v TRX cvičení, kde Michal kombinuje jak silové, tak protahovací cviky. Od chvíle, co navštěvuji Michalovi hodiny, se moje obtíže se zády výrazně zlepšily a co víc, celkově se cítím mnohem lépe. Na Michalovi oceňuji zejména připravenost na každou lekci, nekompromisní přístup k prováděným cvikům, ale zároveň dostatečnou míru empatie.

Jiří Rosecký
CEO Diamond Design

Michal je můj fitness trenér již přes 3 roky. Jeho 20-letá praxe a stále se vzdělávající přístup dokazují, že je odborníkem v oboru a stále se snaží zdokonalovat své znalosti a dovednosti. Velikou výhodou je jeho individuální přístup k tréninku a schopnost nastavit si s každým klientem cíle, které se snaží společně dosáhnout. Pravidelně validuje a případně optimalizuje postupy a jeho přístup je pro člověka, který se snaží změnit svůj život, velmi pozitivní a motivující. Velmi si cením jeho práce a jsem si jist, že jeho klienti jsou s jeho službami spokojeni.

Vojta Kozel
Spokojený klient

Michal se mi jako zkušený lektor jógy velmi osvědčil. Během tří let co spolupracujeme se můj celkový zdravotní stav velmi zlepšil, nyní jsme cvičení přizpůsobili mému těhotenství, za což jsem velmi ráda :-).

Eva Divíšková
Spokojená klientka

Asi během 6 měsíců jsem zhubla 8 kilo a ruku v ruce šly i jiné změny. Konečně jsou cítit svaly na mém těle. Už se celé netřepe a dokonce jsem přestala i kouřit. Ze začátku jsem nevěřila tomu, že je to cvičením jógy možné, ale je to tak.

Hana Olmová
Spokojená klientka

K Michalovi chodím cvičit už 6 let. Se cvičením jsem začala kvůli kolabujícím zádům. A pomohlo to! Stav mých zad se od doby prvního cvičení výrazně zlepšil a celkově jsem začala mývat častěji lepší náladu, což kvůli mému vysokému pracovnímu nasazení nebylo pravidlem, právě naopak.

Olga Raabová
Spokojená klientka

Michal dojíždí k nám do firmy. Obětovali jsme jednu kancelář pro účely cvičení. Michal nám ji pomohl vybavit několika fitness pomůckami a mohli jsme začít cvičit. Prostory nejsou velké, ale bohatě stačí pro to, abychom si cvičili funkční trénink nebo si protáhli celé tělo po dlouhém sezení u počítače. Nemuset cestovat pro to, abychom si zacvičili pod kontrolou trenéra, je opravdu moc fajn, ušetří se mnoho času a v práci to potom jde tak nějak líp :)

Spokojení klienti
Brestt stavby a.s.

Cvičím s Michalem více než 12 let. Kromě toho, že je velmi trpělivý a vnímavý trenér, musím vyzdvihnout jeho chuť se učit, přinášet nové poznatky do praxe a velmi citlivě a zdravě měnit styl cvičení s ohledem na věk, náladu, emoce. Není to typ člověka, který by dával najevo, že všemu rozumí a pokud ho neposlechneme, nedojdeme k vysněném cíli. Michal velmi pozorně a lidsky umí usměrnit a naladit na tu pomyslnou cestu zdravého životního stylu. Umí však být i nekompromisní, ale právě pro to, co jsem popsala, ho všichni hltáme a rádi docvičíme každou sérii. A za ty roky mohu říct, že je i fajn kamarád a jsem opravdu ráda, že nás to spolu baví tak dlouho.

Jana Elingrová
Simply PRO

S Michalem spolupracuji cca 6 let a potkáváme se 2x týdně. Jako člověk jsem velmi aktivní, chci se ve svém těle cítit spokojeně, a navíc se v průběhu roku připravuji na několik dlouhých běhů, jako je například 100km závod B7. Záběr v rámci přípravy s Michalem je tak opravdu pestrý a hodně se liší podle sezóny a přípravy na závody. V průběhu roku zařazujeme podle situace silový trénink, kruháče, pohybové cviky na zvýšení funkčního rozsahu těla, přes TRX až po kardio tréninky nebo jógu. Hodně se soustředíme na silný střed těla a v poslední době součástí všech variant tréninku jsou dechové techniky. Výsledkem spolupráce je supr funkční tělo, radost z pohybu a nádherné zážitky ze závodů.

Spokojený klient
Survio

Musím říct, že můj osobní fitness trenér byl na mé cestě za kondicí neuvěřitelným přínosem. Jeho odhodlání a odborné znalosti skutečně změnily můj přístup ke zdraví a pohodě. Pozitivní a motivující přístup mě nepřestává inspirovat k překonávání svých limitů a dosahování cílů. Individuální tréninkové plány a výživové poradenství, které mi poskytnul, mi pomohly dosáhnout udržitelných změn v životním stylu. Nemohu být vděčnější za jeho podporu a vedení na této cestě.

Spokojený klient
Radek Pavliš

Michala znám už 8 let, cvičím u něj společně se svou dcerou. Cvičení dokázal v průběhu let přizpůsobit jak dospívající dceři, tak i mně, starší a fyzicky méně zdatné člence týmu. Tréninky nejsou fádní, jsou pestré, dávají nám smysl. Cítím se fyzicky i psychicky ve formě, protože v průběhu cvičení řešíme správné fungování těla, zapojení svalů a dýchání.
Oceňuji také bezproblémovou domluvu, nestalo se mi, že by Michal rušil lekci na poslední chvíli, koukal při tréninku do telefonu nebo někam odbíhal. Vždy se nám plně věnuje. Vše je zkrátka fajn.

Spokojená klientka
Pavla

S Michalem cvičím už pár let a v poslednich 2letech,jsme začali trénovat společně s manželem. Cvičíme v posilovně na strojích v kombinaci se cviky na žíněnce,což nám vyhovuje..Michal nám cvik předvede, vysvětlí správné provedení a pak nás samozřejmě kontroluje,zda cvik provádíme dle jeho instrukcí. Vzhledem k tomu,ze uz nejsme úplně nejmladší a občas se vyskytne zdravotni problem,Michal přizpůsobi trenink individuálně každému z nás.Myslim,že diky Michalovu vedeni a kombinací posilovny s dalšími sportovnimi aktivitami,jsme oba v dobré kondici....snad by to Michal potvrdil:)

Helena a Jirka Podolští
Spokojená klientka

Před rokem a půl jsem jako dárek k Vánocům dostal 10 hodin s trenérem - panem Kroupou. Již po absolvování prvních čtyř tréninků jsem se rozhodl vytrvati dále. Chodím pravidelně každý týden dodnes, lekce s ním jsou různorodé, zajímavé a hlavně já se cítím mnohem lépe. Jeden by nevěřil co všechno je možné dělat s vlastním tělem :).

Spokojený klient
Mirek Jančík

  • Brest
  • Diamond design
  • GOZ GASTRO
  • Nicknack
  • JS Lab
  • SimplyPro
  • Survio
  • SHP